Slovy básníka – nevěřte ani klice od dveří. Všechno je výmysl a lež. Zvláště v dnešní době, kdy jsme se ocitli na pokraji nejhoršího světového konfliktu všech dob. V době, kdy američtí váleční fanatikové chtějí rozšířit své imperiální panství bez ohledu na to, že to může znamenat zánik téměř celého lidstva. Jak se ale orientovat v dnešní jednostranné propagandě? Jak odhalit skutečný stav světa a jeho i naše výhledy do budoucna? Je ještě něco, čemu se dá na této planetě věřit? Jistě. Ale lidská civilizace to není. Je třeba hledat jinde. Ani činností člověka ovlivněná příroda nedává často jasné signály. Je nějaké řešení?

Odpovědi jsou ve vesmíru

Ano, jedině vesmír, nedotčený a ve své nekonečné velebnosti zcela nezávislý na nepatrném zrnku prachu v myriádách galaxií, dává skrze astrologii možné odpovědi na mnoho otázek lidské budoucnosti. A koho nezajímá výhled planety pro další léta, či desetiletí, toho může uspokojit třeba týdenní horoskop .

Čemu věřit?
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.