Každá žena vám jistě moc dobře rozumí, když řeknete, že jste odjakživa toužila po tom, abyste mohla alespoň jeden den v životě vypadat jako princezna. A kupodivu se nejedná o den svatební, kde se to tak často zmiňuje. Vy už máte svatbu totiž dávno za sebou a konala se v době, kdy jste měli tak málo peněz, že jste se musela spokojit s přešitými šaty po vaší sestře, takže tenkrát jste o ten svůj okamžik přišla. Ne, že by ty šaty nebyly pěkné, ale jako princezna jste se v nich rozhodně necítila.

V noblesní společnosti

Kdežto nyní si to ráda vynahradíte. Chcete se konečně podívat na Ples v Opeře, toužíte po tom již několik let. A to samozřejmě něco stojí, neboť na takovou příležitost rozhodně nemůžete vyrazit jen tak v ledajakých šatech, protože to, co jste si mohla vzít na sebe na své svatbě, by zde nikdo netoleroval. Když chcete jít na ten nejvyhlášenější ples v zemi, tak podle toho musíte vypadat. Vždyť jen to množství celebrit v nádherných róbách, které tam potkáte, už mluví samo za sebe. A jste ochotná dát za tu příležitost a odpovídající parádu cokoli. A s tím vám spolehlivě pomůže americká nebankovní hypotéka, kterou budete následně několik let splácet.

Být za princeznu

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.