Dlouhou dobu se o ni zajímáte a stále nevíte, jak sbalíte holku , co se Vám už dlouhou dobu líbí? Nejdůležitější je, abyste byl trpělivý. Zvěte ji na rande, lichoťte ji a sám uvidíte, že výsledky se zaručeně dostaví. Hlavně vše nevzdávejte po prvním neúspěšném zájmu. Zůstaňte trpělivým a Vaše dívka se Vám odmění. Jen si stačí počkat.

Nepůsobte tvrdě, dejte najevo své city

Nevíte, jak získáte tu, co se Vám již delší dobu líbí. My Vám poradíme, jak tuto holku sbalíte. Nesmíte být příliš tvrdí, působte něžně na toto křehké stvoření. Sám uvidíte, že když budete jemný a ukážete, že máte city na tom správném místě, Vaše vyvolená už nikdy nebude chtít trávit svůj drahocenný čas s nikým jiným. Udělejte ze sebe citlivého muže.

Buďte trpělivý a ona se Vám určitě odmění
Tagged on:

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.