Na konci devadesátých let začínalo se věnovat tomuto sportu jen pár nadšenců, kteří se trápili na prkně, tak jak uměli, a jejich trpké začátky byly na bázi „pokus – omyl“! Dnes máme na všechno styl, a proto naše sdružení vybudovalo specilální lektorský tým, který vede pod profesionálním dohledem, abyste se dokázali vyvarovat častým chybám a omylům. Věřte, je to pro vás víc, jak důležité. Kiteboarding je zkrátka bombastická jízda!

Technické novinky umožnily převrat

Technické inovace jdou stále dopředu a právě díky nim se tento sport dostal do popředí a má stále nové a nové zájemce! Před vývojem se nedá nic zastavit, to nám věřte! Hlavně se tato sportovní disciplína stává dostupnější, ale především pro všechny zúčastněné bezpečnější!

Bombastická jízda!

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.