V naší nabídce objevte překrásné apartmány pro 3 – 6 osob, které se nacházejí přímo na pobřeží azurově modrého Jaderského moře. Přestože se jedná o ubytování v soukromí, máte vždy k dispozici našeho delegáta. Pohodové ubytování v Chorvatsku je vhodné pro rodiny s dětmi, pro partu přátel, ale také pro náročné klienty. Zcela jistě oceníte nádherný výhled na moře, pohodlné, klimatizované pokoje, Wi-fi připojení i zahradní gril, kde můžete při západu slunce posedět s přáteli. Kontaktujte nás kdykoliv nejen ve všední dny, ale i během víkendů a svátků.

Romantická dovolená jedině s námi

Pojeďte s námi na romantickou dovolenou k Jaderskému moři. Nabízíme vám plně klimatizované apartmány v soukromí, kde najdete vše, co budete na vaší dovolené s přáteli nebo s rodinou potřebovat.
 

Apartmány na pobřeží
4.3 (86.67%)3
Apartmány na pobřeží

Example Widget

This is an example widget to show how the Left sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.

Example Widget

This is an example widget to show how the Right sidebar looks by default. You can add custom widgets from the widgets screen in the admin. If custom widgets are added then this will be replaced by those widgets.